Jak schudnąć - Odchudzanie, Diety

Tabletki Zelixa

Zelixa to lek stosowany w leczeniu otyłości. Stanowi on zamiennik leku Meridia, wycofanego ze sprzedaży ze względu na niebezpieczne skutki uboczne. Przeznaczony jest dla pacjentów, u których wskaźnik ich masy ciała – BMI jest równy lub wyższy niż 30kg/m2, a także u pacjentów z cukrzycą nabytą czy zaburzeniami gospodarki lipidowej.

Lek ten należy zastosować dopiero wówczas, gdy inne, niefarmakologiczne środki nie spowodowały utraty masy ciała w wystarczającym stopniu, a więc 5 kg w przeciągu 3 miesięcy. Lek należy stosować wyłącznie pod kontrolą specjalisty zajmującego się leczeniem nadwagi i otyłości. Lek występuje w postaci tabletek.

Dawkowanie: doustne, tabletkę połyka się niezależnie od posiłku, w całości, popijając szklanką wody. Jednak dawkowanie indywidualnie powinien ustalać lekarz, maksymalny czas przyjmowania leku wynosi do 1 roku.

Tabletki Zelixa

Zarówno podczas stosowania środka, jak również po zakończeniu kuracji pacjent powinien przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, gdyż bez zmiany nawyków żywieniowych powróci do poprzedniej masy ciała.

Niestety lek posiada wiele skutków ubocznych, jak na przykład: zaparcia, bezsenność, brak apetytu, bóle i zawroty głowy i inne . Osoby stosujące ten lek potwierdzają jego skuteczność, jednocześnie podkreślają, że lek ma działanie podobne do narkotyku, uzależnia i powoduje spustoszenie w organizmie.

Lek ze względu na swoje zagrożenia dla zdrowia został już wycofany. My także nie polecamy jego stosowania!

Uwaga! W Internecie znajdziesz mnóstwo ogłoszeń typu: kupię/sprzedam tabletki Zelixa. Pamiętaj, że kupowanie leków na odchudzanie tylko u legalnego źródła i po wcześniejszym kontakcie z lekarzem jest bezpieczne!

Nasza strona nie prowadzi sprzedaży tabletek Zelixa ani żadnych innych, dlatego prosimy o nie wysyłanie wiadomości do nas w tej sprawie.