Jak schudnąć - Odchudzanie, Diety

Tabletki Novoslim

Novoslim jest preparatem wspomagającym odchudzanie. Reklamowany jest jako najsilniejszy środek w walce z nadprogramowymi kilogramami, składający się z naturalnych składników, jak: L-karnityna, ekstrakt z guarany, z zielonej herbaty, ekstrakt z Garcinia Cambogia, bioflawonoidy cytrusowe z gorzkiej pomarańczy i inne.

Zawiera on w swym składzie novoRX™ czyli ekstrakt bioflawonoidów cytrusowych, mający potwierdzone klinicznie działanie odchudzające. Ponadto składnikami spalającymi tłuszcz są także substancje lipotropowe obecne w tym środku. Novoslim pobudza przemianę materii, jest polecany osobom pragnącym zredukować podskórną tkankę tłuszczową.

Zalecane dawkowanie to jedna kapsułka 2 razy dziennie. Kurację odchudzającą z wykorzystaniem tej substancji nie należy prowadzić dłużej niż 3 miesiące, pamiętając o kontroli masy ciała oraz zdrowym odżywianiu się.

Tabletki Novoslim

Opinie, które można znaleźć na temat środka Novoslim są w większości pozytywne, stosujący go tracą na wadze lecz nie bardzo gwałtownie i nie odczuwają skutków ubocznych jak ma to miejsce w przypadku innych tabletek. Być może odpowiedzialny jest za to naturalny skład leków.

Uwaga! W Internecie znajdziesz mnóstwo ogłoszeń typu: kupię/sprzedam tabletki Novoslim. Pamiętaj, że kupowanie leków na odchudzanie tylko u legalnego źródła i po wcześniejszym kontakcie z lekarzem jest bezpieczne!

Nasza strona nie prowadzi sprzedaży tabletek Novoslim ani żadnych innych, dlatego prosimy o nie wysyłanie wiadomości do nas w tej sprawie.