Jak schudnąć - Odchudzanie, Diety

Tabletki Meridia

Meridia 10 lub Meridia 15 to tabletki odchudzające, wydawane na receptę, które cieszą się dużą popularnością wśród osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Niestety, choć wiele osób uważa je za skuteczne, wywołują wiele skutków ubocznych i źle wpływają na nasz organizm.

Ich działanie to zwiększenie uczucia sytości po spożyciu posiłku, a także nasilenie termogenezy.

Wskazane są dla pacjentów z otyłością oraz nadwagą jako środek wspomagający przy diecie odchudzającej. Podczas ich stosowania mogą wystąpić różnorodne działania niepożądane, jak: przyspieszone bicie serca, wymioty, biegunka, łysienie, nadpotliwość, zaburzenia smaku, a nawet udar, zawał serca oraz śmierć. Środek uznawany jest jako silnie oddziałujący na organizm.

Dawkowanie podczas początkowego stosowania leku to 10 mg raz dziennie (rano). Niestety stosowanie leku może zagrażać życiu i zdrowiu pacjenta, dlatego został on wycofany z aptek.

Tabletki Meridia
Uwaga! W Internecie znajdziesz mnóstwo ogłoszeń typu: kupię/sprzedam tabletki Meridia. Pamiętaj, że kupowanie leków na odchudzanie tylko u legalnego źródła i po wcześniejszym kontakcie z lekarzem jest bezpieczne!

Nasza strona nie prowadzi sprzedaży tabletek Meridia ani żadnych innych, dlatego prosimy o nie wysyłanie wiadomości do nas w tej sprawie.