Jak schudnąć - Odchudzanie, Diety

Tabletki BodyLine+

Bodyline+ (plus) to suplement diety, zawierający kompozycję substancji aktywnych, o wielokierunkowym działaniu. W swym składzie zawiera między innymi: kwas hydroksycytrynowy HCA, chrom, jod, ekstrakty z owoców tamaryndowca malabarskiego, z nasion białej fasoli, z liści herbaty zielonej czy L-karnitynę. Bodyline skutecznie hamuje apetyt, przyspiesza metabolizm, wpływa na zmniejszenie wchłaniania węglowodanów, redukuje odkładanie tkanki tłuszczowej, a także oczyszcza z toksyn, tym samym wpływa na redukcję masy ciała. Zalecane dawkowanie dla osoby dorosłej to jedna kapsułka dwa razy na dzień, którą należy popić wodą około pół godziny przed posiłkiem. Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest ciąża, karmienie piersią, tabletek nie powinny łykać także dzieci oraz osoby cierpiące na choroby tarczycy. Bodyline + podobnie jak inne tego typu środki przyniesie pożądany efekt podczas prowadzenia zdrowego trybu życia, a także stosowania zróżnicowanej diety, efekty zapewne wzmocnią się przy jednoczesnym ograniczeniu w diecie produktów tłustych, słodyczy czy kolorowych napojów gazowanych oraz zwiększeniu aktywności fizycznej.

Tabletki Bodyline+
Uwaga! W Internecie znajdziesz mnóstwo ogłoszeń typu: kupię/sprzedam tabletki Bodyline. Pamiętaj, że kupowanie leków na odchudzanie tylko u legalnego źródła i po wcześniejszym kontakcie z lekarzem jest bezpieczne!

Nasza strona nie prowadzi sprzedaży tabletek Bodyline ani żadnych innych, dlatego prosimy o nie wysyłanie wiadomości do nas w tej sprawie.