Jak schudnąć - Odchudzanie, Diety

Tabletki Afibron

Afibron jest lekiem wspomagającym odchudzania, stanowi zamiennik leku o nazwie Zelixa, który ze względu na silne skutki uboczne został uznany za niebezpieczny i wycofany ze sprzedaży.

Lek zawiera sybutraminę – narkotyczną substancję, która uzależnia, powoduje szybkie chudnięcie, jednocześnie przynosząc wiele działań niepożądanych. Można go kupić jedynie na receptę, jednak stosowanie go nie powinno być długotrwałe lecz ostrożne i pod stałą kontrolą lekarską.

Jeśli chodzi o wypowiedzi osób na forach internetowych, są one różne. Oto cytat jednej z nich:

(…) biorę afibron pomaga utrzymać wagę ale kilogramy nie spadają choć stosuję do tego dietę proteinową widocznie organizm bardzo szybko przyzwyczaja się do sibutraminy i chyba nie ma sensu faszerować się nadal tabletkami

Na całe szczęście lek już został wycofany, gdyż był bardzo niebezpieczny dla zdrowia!

Uwaga! W Internecie znajdziesz mnóstwo ogłoszeń typu: kupię/sprzedam tabletki Afibron. Pamiętaj, że kupowanie leków na odchudzanie tylko u legalnego źródła i po wcześniejszym kontakcie z lekarzem jest bezpieczne!

Nasza strona nie prowadzi sprzedaży tabletek Afibron ani żadnych innych, dlatego prosimy o nie wysyłanie wiadomości do nas w tej sprawie.