Jak schudnąć - Odchudzanie, Diety

Tabletki Adderall

Adderall to środek farmaceutyczny stosowany w leczeniu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytami uwagi. Stosowany także przez osoby uprawiające sport w celach dopingujących.

Zawiera on w swym składzie sole amfetaminy, które mogą wpływać na lepszą koncentrację oraz niwelują znużenie.

Niskie dawki amfetaminy wpływają na obniżenie pobudzenia, tym samym zmniejszają efekt nadpobudliwości. Lek może wywoływać skutki uboczne jak na przykład: utrata apetytu, bezsenność, bóle i zawroty głowy, biegunka, nadmierna potliwość, drgawki, tachykardia, tiki nerwowe, zgrzytanie zębami i wiele innych.

Ze względu na zmniejszenie apetytu podczas stosowania leku, niektórzy używają go jako środka odchudzającego. Powoduje on utratę wagi, zaburzenia odżywiania, osoby stosujące go nie czują głodu, przy jednoczesnym uczuciu sytości. Jednak zawarta w leku amfetamina silnie uzależnia i powoduje wiele szkód w organizmie. Lek bardzo niebezpieczny – unikaj!

Tabletki Adderall
Uwaga! W Internecie znajdziesz mnóstwo ogłoszeń typu: kupię/sprzedam tabletki Adderall. Pamiętaj, że kupowanie leków na odchudzanie tylko u legalnego źródła i po wcześniejszym kontakcie z lekarzem jest bezpieczne!

Nasza strona nie prowadzi sprzedaży tabletek Adderall ani żadnych innych, dlatego prosimy o nie wysyłanie wiadomości do nas w tej sprawie.