Jak schudnąć - Odchudzanie, Diety

Tabletki Actislimfa

Brak informacji o składzie, przeznaczeniu i dawkowaniu leku. Jedyne dane można przeczytać na forach Internetowych, na których Internautki piszą, iż są to tabletki niedostępne w Polsce, można sprowadzić je z USA lub Kanady.

Niestety opinie osób, które skusiły się na kupno tego środka są bardzo niepochlebne, piszą one, iż preparat jest bezskuteczny, nie powoduje chudnięcia i nie działa, oto jedna z nich:

(…) moim zdaniem to WIELKIE OSZUSTWO skład błonnik z ananasem + chrom a zalecenie to absolutny zakaz słodyczy chleba i ziemniaków i nie jeść po 18 a pierwsze efekty będą po tygodniu-przecież to logiczne-gdybyśmy miały tyle silnej woli to dawno byśmy schudły – to jakiś żart kolejni naciągacze – NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ

Tabletki Actislimfa
Uwaga! W Internecie znajdziesz mnóstwo ogłoszeń typu: kupię/sprzedam tabletki Actislimfa. Pamiętaj, że kupowanie leków na odchudzanie tylko u legalnego źródła i po wcześniejszym kontakcie z lekarzem jest bezpieczne!

Nasza strona nie prowadzi sprzedaży tabletek Actislimfa ani żadnych innych, dlatego prosimy o nie wysyłanie wiadomości do nas w tej sprawie.